Witaj

Szalenie się cieszymy, że tu jesteś!

Rozgość się i zobacz, co wypełnia nasze serce…

Kilka słów o nas…

Mamy to szczęście, że tworzymy parę w życiu prywatnym i zawodowym. Szanujemy się i wspieramy.
Mamy do siebie pełne zaufanie, bo wiemy, że to co robimy – robimy dobrze. W pracy rozumiemy się bez słów, poza pracą staramy się rozmawiać jak najwięcej. Dzięki temu doskonale wiemy, co robić w trakcie sesji i jak stworzyć przyjazną, lekką atmosferę.

Lotnym okiem szukamy Waszych emocji uwieczniając je na zawsze

osoba

Ewelina

– fotograficzny, dobry duch i centrum dowodzenia

 Dostrzegam w ludziach piękno. Fotografuję Ich w taki sposób, by czuli się wyjątkowi. Poza tym…. Jestem mózgiem operacji i centrum dowodzenia. To ja będę się z Wami kontaktować i ustalać wszystkie szczegóły. Moim celem jest dobrze zrozumieć Waszą wizję. Dowiedzieć się jaki jest scenariusz uroczystości i w razie potrzeby posłużyć wsparciem.  Wszystko po to, abyście mogli odetchnąć, uśmiechnąć się i w pełni przeżyć ten niezwykły czas. Zdjęcia, które wykonam będą do Was pasować, niczym najlepiej skrojona marynarka czy suknia. Dzięki temu za kilka lat, patrząc na fotografie będziecie mogli powiedzieć: „Tak, to my!”

Oprócz fotografii ślubnej ukochałam fotografię kobiecą, niezwykle bliską memu sercu. Każda kobieta to dla mnie wyjątkowa historia, która inspiruje mnie do refleksji w kontekście postrzegania samej siebie. Uwielbiam sprawiać, by nasze sesje były niecodziennym hołdem dla kobiecości.

 

osoba

Paweł

– videoakrobata i dział techniczny w jednej osobie

Paweł jest operatorem, specjalistą do spraw technicznych i ciałem doradczym. Dba o sprzęt i o mnie (kolejność przypadkowa). Jest zorganizowany, dokładny i zawsze na czasie z nowinkami technicznymi. To artysta, perfekcjonista i racjonalista w jednym, a do tego potrafi dostrzec tak wyjątkowy kadr, że wprawia w podziw nawet mnie.

Paweł nagra i zmontuje dla Was piękny film, w którym zawrze esencję Waszego święta, a do tego rozbawi Was do łez.

osoba

Przestrzeń, którą wspólnie tworzymy...

Współpracę zaczynamy od rozmowy z Wami i stworzenia przyjaznej atmosfery. Porzucamy pozę „fotograf-klient”, abyście czuli się swobodnie. Chcemy Was lepiej poznać, żeby zrozumieć Waszą wizję. Skrócenie dystansu i zaufanie to podstawy naszej pracy – dzięki temu w dniu ślubu będziecie mieć wrażenie jakby towarzyszyli Wam po prostu dobrzy znajomi.

Podczas ślubu i wesela będziemy przemykać w tle niezauważenie, ale też wspierać Was i po cichu doradzać jeśli zajdzie taka potrzeba. Przypomnimy o tym, by Panna Młoda zabrała ze sobą bukiet, a Pan Młody przekazał świadkowi obrączki.

Chcemy też żebyście czuli się jak… Wy. Nie narzucimy naszej wizji, nie zmusimy do przybierania póz, w których będziecie czuć się nieswojo. To Wy będziecie głównymi bohaterami historii, jaką uwiecznimy na fotografiach i w filmach.

osoba

ORLE OKO po godzinach

Fotografia i film wypełniają lwią część naszego życia. Jesteśmy szczęśliwi, że pasję mogliśmy przekuć w sposób na życie. Jednak nie samą fotografią człowiek żyje…

Pawła w czasie wolnym pochłania świat techniki. Interesują Go szeroko pojęte multimedia i wszystko, co z nimi związane. Poza tym nie lubi marnować czasu, dlatego plany zawsze zmienia w czyny. Pieczołowicie i z dużą wrażliwością dba o rytm dnia całej naszej rodziny.

A ja? Łączę skrajności…

• Jestem pragmatyczką i idealistką
• Uwielbiam długie rozmowy, śmiech do łez, chwile zadumy
• Napędza mnie działanie, a odpoczywam słuchając szumu brzóz
• Baterie ładuję podczas rodzinnych podróży nad polskie i greckie wybrzeże
• Rozpieszczam się aromatyczną kawą i słodką czekoladą
• Kocham kameralne sesje w studio, ale pełną piersią oddycham w przestrzeni

Oto cali my!

Liczymy, że wkrótce się spotkamy i wspólnie spędzony czas będzie dla Was tak samo wyjątkowy jak dla nas.

Czekamy na Was z niecierpliwością i z otwartym sercem…

Do zobaczenia..

Ewelina i Paweł

NAJWAŻNIEJSZA JEST ATMOSFERA, CZYLI KILKA SŁÓW O TYM, JAK PRACUJEMY

Współpracę zaczynamy od rozmowy z Wami i stworzenia przyjaznej atmosfery. Porzucamy pozę „fotograf-klient” byście czuli się dobrze i miło. Chcemy Was lepiej poznać, żeby zrozumieć Waszą wizję. Skrócenie dystansu i zaufanie to podstawy naszej pracy – dzięki temu w dniu ślubu będziecie mieć wrażenie jakby towarzyszyli Wam po prostu dobrzy znajomi. 🙂

Podczas ślubu i wesela będziemy przemykać w tle niezauważenie, ale też wspierać Was i po cichu doradzać jeśli zajdzie taka potrzeba. Przypomnimy o tym, by Panna Młoda zabrała ze sobą bukiet, a Pan Młody przekazał świadkowi obrączki.

Chcemy też, żebyście czuli się, jak… Wy. Nie narzucimy naszej wizji, nie podyktujemy warunków, nie zmusimy do przybierania póz, w których będziecie czuć się nieswojo. To Wy będziecie głównymi bohaterami historii jaką uwiecznimy na fotografiach i w filmach.

ORLE OKO PO GODZINACH

Fotografia i film wypełniają lwią część naszego życia. Jesteśmy szczęśliwi, że pasję mogliśmy przekuć w sposób na życie. Ale nie samą fotografią człowiek żyje. 😉

Pawła w czasie wolnym pochłania świat techniki. Interesują go szeroko pojęte multimedia i wszystko co z nimi związane. Poza tym nie lubi marnować czasu, dlatego plany zawsze zmienia w czyny. Pieczołowicie i z dużą wrażliwością dba o rytm dnia całej naszej rodziny.

A ja? Łączę skrajności. 🙂

• Jestem pragmatyczką i idealistką
• Uwielbiam długie rozmowy, śmiech do łez, chwile zadumy
• Napędza mnie działanie, a odpoczywam słuchając szumu brzóz
• Baterie ładuję podczas rodzinnych podróży nad polskie czy greckie wybrzeże
• Rozpieszczam się aromatyczną kawą i słodką czekoladą
• Kocham kameralne sesje w studiu, ale pełną piersią oddycham w przestrzeni

Oto cali my – Orle Oko, Ewelina i Paweł. Jesteśmy tu dla Was! Jeśli czujecie, że nadajemy na podobnych falach, dajcie nam znać. 🙂

error: Content is protected !!